top of page

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor ?

Snapchat-1799075545_edited.jpg

Kahvaltı

“Sürekli hafta sonları dışarıda kahvaltı yaparız ama ilk defa bu kadar lezzetli özenli kahvaltı yapmamıştım.Çeşitlerinden bahsetmiyorum heryerde bilmem kaç çeşit kahvaltı var hem çeşit hem lezzet sadece burada var doğanın güzelliği ve ilgi Güler yüz bahsetmiyorum bizzat gidip görmek gerek maalesef geç keşfettim bebeğim olduğu için soğuklarda pek gidemem ama önümüzdeki yıl favori mekanım teşekküler Murat bey 👏”
20230610_181925_edited.jpg

Evlenme Teklifi

"Kahvaltı için keyifli bir mekan. Öncelikle ulaşım için google maps tercih edin. Bina girişinde Pirayem tabelası henüz yok ancak bulması zor değil. Kahvaltı yeterli ve lezzetliydi. Aklıda kalan aman aman bir kahvaltı değil ama tertemiz ve özenle servis edilen standard bir kahvaltı seçkisi. Omlet özellikle çok başarılıydı. Köy ekmeğinin sürekli kızartılarak servis edilmesi çok güzel. Mekan çocuklar için çok uygun. Grupla piknik veya aktivite için de oldukça keyifli bir bahçesi var. Tuvaletler bu tip bir kır yerinden beklentinin üzerinde temiz ve bakımlıydı."
IMG_20230919_090520_590_edited.jpg

Yemek Organizasyonu

"Çok güzel bir Kahvaltı'nın ardından Zeytinyağlı fasulyesini de taddık tamamen doğal olarak hazırlanmış ve harika bir tadı var herkesi buraya gelmeye davet ediyorum. Ayrıca doğa ortamında kahvaltı etmek isteyenler kesinlikle buraya gelmeli mekan çok iyi."
20220424_155810_edited.jpg

Doğum Günü Kutlaması

"Ortam çok güzel ürünler harika tatların hepsi ayrı ayrı güzel. Kahvaltı denedik biz hersey için teşekkürler. Kredi kartı geçmiyor bilginiz olsun. Huzur için değer kesinlikle kahve felan da içtik. İlginiz alakanız herşey için teşekkürler."
20230607_115330_edited_edited.jpg
20230307_141336_edited.jpg
Merhaba, bu keyifle yapılmış mekanı gördüğüm en ince ayrıntısına kadar anlatmak istiyorum. ☺️ Öncelikle girişe geldiğinizde sizi ilk dakikadan sevgiye boğacak petite “lö pöti” :) karşılayacak. Ve siz gidene kadar da evinin her yerini size gezdirip tanıtacak:) tabi bu sevgi ve güler yüz içerideki herkes tarafından o kadar benimsenmiş ki bir mekana değil sanki çok yakın bir arkadaşınızın evine davet edilmiş gibi hissediyorsunuz. Dikkatimi çeken en farklı şey; alan hem doğallığı bozulmamış bakir bırakılmış hem de bir o kadar özenle peyzaj yapılmıştı. İçeride harabe gibi gözüken küçük evlerin bahçesinde frenk üzümleri bambular ve adını bilmediğim değişik bitkiler vardı ve havası hemen kendini belli ediyordu ☺️ tuvaletlerde bulunan kadın pedi ve tek kullanımlık diş fırçaları zaten özenle düşünülmüş bir yere geldiğinizi hemen hissettiriyor. Küçük süs havuzu bile bir seyir mekanı haline dönüştürülmüştü. Yemek yediğimiz alan ise içerisinde bir küçük soba, 3 5 şamdan mum ve gaz lambası ile ancak bu kadar samimi bir ortam yapılabilirdi.☺️ Her şeyin doğal olduğu bu yerde yediğiniz etin lezzetini de tahmin edebilirsiniz.(lokum ve pirzolayı özellikle denemenizi tavsiye ederim) mezeler çok farklı olmasa da hepsi çok lezzetliydi özellikle acı severler atomun en iyisini burada yiyeceğine emin olabilir. Ortam o kadar göndermiyor ki evinize kalkmak bilmedik saatlerce sohbet ettik ☺️ hadi kalkalım dedik Murat beyin son dakika gelen ikramı ile yine özenle yapılmış bir tat denemiş olduk. ☺️ Uzun zamandır İstanbul’a yakın bu kadar keyifli bir yere gitmemiştim. Emek verdiğiniz her ayrıntı için arkadaşlarım ve kendi adıma sizlere çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle☺️

Doğa Yürüyüşü

Kahvaltı Organizasyonu

bottom of page